1.

Wybierz
wzór

2.

Dostosuj materiał
i rozmiar

3.

Zamów
wybrany produkt

główna › Klika słów o produktach

Znajdź w Mince inspirujące naklejki ścienne, które ożywią niejedną ścianę. Wybierz naklejki na drzwi, które zmienią niejedno wejście. W stylu eko! Nie krępuj się i aranżuj swobodnie.

Przestrzeń domu, biura, ale i każdego wnętrza, to coś, co niewątpliwie wpływa na nasze nastawienie i nastrój. Nastrój się pozytywnie, zmień coś i odmień coś na lepsze. To prostsze niż myślisz.

Aranżacja wnętrza nie musi być nudna. Nie może być. Proces tworzenia powinien być kreatywnym i konstruktywnym zajęciem, a efekt końcowy zachwycającym, zapierającym dech w piersiach i dającym dużo przyjemności spełnieniem Twojej wizji. Ale o tym pewnie doskonale już wiesz.

Czy jednak wiesz już, że minkowe produkty, takie jak niebanalne naklejki ścienne, zdrowe fototapety, niesztampowe okleiny, niespotykane naklejki na drzwi czy eko-kolorowanki doskonale odpowiadają tym potrzebom?

Potrzeba jest matką wynalazków. Twoja potrzeba zmiany wnętrza wpływa na nas i powoduje, że odkrywamy przed Tobą nowe lądy możliwości i morze inspiracji. Aż po sam horyzont. Albo jeszcze dalej.

Jeśli więc potrzebujesz całkowitej odmiany lub tylko niewielkiej zmiany wystroju, to dobrze, że jesteś u nas. Gwarantujemy, że nie przejdziesz obok naszych propozycji obojętnie. Wiemy to.

Zapytasz „skąd?”. Odpowiemy: ponieważ z Minką każda poważna zmiana, każda odkrywcza przemiana, czy tylko niewielka odmiana wystroju jest zawsze niezwykłą metamorfozą. Widzieliśmy już wiele. Wiele też zrobiliśmy, aby tak było. I tak jest.

Przykład? Zmiana od samego progu. Choćby takie minkowe naklejki na drzwi. Kto by pomyślał, że mogą tyle zmienić? A tu - jakby wejście w inny wymiar. Niby nic? Nic z tego! A fototapety do kuchni lub pokoju? Poczujesz różnicę i nie poznasz miejsca. Poczujesz się inaczej, lepiej, naturalnie, doskonale. Przekonaj się i zobacz ile Minka może zdziałać.

Zmiana wystroju całego pokoju lub kuchni, a nawet aranżacja całego domu, jeszcze nigdy wcześniej nie była tak inspirująca i tak prosta. Jeszcze nigdy wcześniej nie była też tak ekologiczna i estetyczna. Nasze naklejki ścienne oraz naklejki na drzwi wykonane są wyłącznie z ekologicznych i podlegających recyklingowi materiałów. Nie zwierają szkodliwych i trujących substancji, dlatego nie musisz obawiać się o zdrowie swoich najbliższych. Szybko i łatwo je zamocujesz. I co najważniejsze – długo nacieszysz nimi oczy. A wpadają w oko.

Nie krępuj się więc i czuj się w końcu jak u siebie. Minka pomoże, podpowie i odpowie na każdą Twoją potrzebę zmiany wystroju, ożywienia przestrzeni czy stworzenia jej taką, jakiej sobie życzysz. Życzymy, aby Twoja przestrzeń inspirowała nie tylko Ciebie. A kiedy trzeba dawała wytchnienie i koiła nerwy. Aby była tą przestrzenią, w której poczujesz się naturalnie doskonale.

Życzymy udanych łowów. Do aranżacji!

 

 

Minkowa okleina meblowa - i stare meble wyglądają jako nowe. Jak chcesz. Estetycznie zawsze.

Twoje meble nieuchronnie tracą blask pomimo, że nie są na wysoki połysk? Albo są, tylko już dawno opatrzyły się Tobie i chcesz coś z tym zrobić?

Masz zamiar odmienić meblościankę, która trąci myszką lub odmłodzić oldschoolową gablotkę, ale nie chcesz wydawać fortuny?

Pragniesz zmienić styl lub odświeżyć ukochane, ale zmurszałe już starocie w kuchni?

A może myślisz o nowej meblowej stylizacji, która wpasuje się w Twoją nową wizję Feng Shui?

Dzięki Mince nie musisz kupować nowych i drogich mebli, aby je zmienić.

I nieważne czy chcesz zrobić rewolucyjny remanent w umeblowaniu, czy jedynie nadać drugie życie dotychczasowym meblom – to wszystko zrobisz z nami. Nasze okleiny na meble sprostają każdej Twojej wizji i każdej nowej stylizacji. A jeśli takiej nie ma, zrobimy ją dla Ciebie. Choćby miała być w niepowtarzalnym stylu retro.

Jeżeli masz już koncepcję, świetnie – sprawdź, co nasza okleina meblowa może zdziałać w Twojej kuchni lub pokoju.

Jeśli jednak jeszcze nie wiesz, na co się zdecydować, to koniecznie sprawdź, która minkowa okleina na meble wpisze się w Twoją wizję.

U nas bowiem znajdziesz to, czego szukasz, aby nadać swoim meblom niepowtarzalny styl, a mieszkaniu niebagatelny charakter. A to wszystko zdecydowanie taniej i zawsze estetycznie.

Każda nasza okleina meblowa jest nie tylko modna i ekonomiczna, ale też ekologiczna. To oznacza, że w całości pochodzi z recyklingu i jest bezpieczna dla każdego domownika. Nie nudzi, nie brudzi się. A jak się znudzi, to możesz ją zmienić. Oklejaj i odnawiaj do woli. To łatwe.

Nie ma też mowy, aby minkowe okleiny na meble posiadały jakiekolwiek szkodliwe związki, związki PCV czy trujące tusze. Drukujemy je na całkowicie bezpiecznym lateksie, samoprzylepnej folii – oczywiście EKO i pokrywamy je EKO laminatem. Dlatego minkowa okeina meblowa, to nie tylko pewność, że Twoim meblom i Twoim bliskim nic nie grozi, ale również, że każda taka metamorfoza będzie wyglądać nietuzinkowo przez lata, zawsze inspirująco i zjawiskowo na co dzień.

Minka bowiem dba o to, aby tak niewiele trzeba, żeby stare meble wyglądały jak nowe.

 

Pokój dziecka może być inspirujący. Uruchom wyobraźnię! Minkowe fototapety dla dzieci, to nowe światy do odkrycia. Całkowicie bezpieczne i ekologiczne.

Wyobraźnia dzieciaków nie zna granic. I dobrze, ot tego jest, „aby bawić się, aby bawić się na całego”. Podaruj więc swoim maluchom, starszakom, słowem, wszystkim milusińskim szczyptę magii. Podaruj im trochę Słońca. Gwiazdkę z nieba, a najlepiej cały układ galaktyczny. Prom kosmiczny, Hello Kitty, kucyka ponny, króla Juliana z całą świtą lub ogromny Madagaskar, Syrenkę Ariel albo Shreka na ośle. Chcesz wszystko na raz? Nie ma sprawy! Mówisz i masz.

Fototapety dla dzieci od Minki, to niezwykła okazja, aby stworzyć w pokoju Twojego chłopca i dziewczynki alternatywny świat. Świat magiczny, ale całkowicie bezpieczny, przyjazny i ekologiczny. Minka o to zadba. A to wszystko, a nawet dużo więcej za tak niewiele.

Naprawdę, tak niedużo potrzeba, aby odmienić na pozór zwyczajny pokój, zmienić go w prawdziwy kosmos, tropikalną puszczę, w magiczny ogród lub Gotham City.

Czy pozwolisz swojemu małemu superbohaterowi uratować świat? Czy pozwolisz swojej księżniczce zdobyć królestwo? Przecież możesz, ot tak – stać Cię na to!

Porusz wyobraźnię dziecka. Użyj też swojej. Spraw maluchom nietuzinkowe minkowe tapety dla dzieci. To gwarancja bezpieczeństwa i zdrowia.

Nie znajdziesz w naszych tapetach ani grama solwentu, niebezpiecznego PCV, metali ciężkich czy szkodliwych klejów. Łatwo się je montuje i długo użytkuje. Dla dzieciaków – jak się patrzy – prawdziwa uciecha, a dla Ciebie bezcenna, szczera radość dziecka i niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa. Przecież w głębi, wszyscy jesteśmy nadal dziećmi.

Przekonaj się, że każda tapeta dla dzieci od Minki, pomaluje również Twój świat. 

A dla najmłodszych milusińskich – prawdziwa gratka – minkowe tapety do kolorowania. Dzieciaki rysują, malują i uczą się przy tym. Poznają barwy i kształty. Minkowa tapeta do kolorowania dla maluchów, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dla dzieciaków niebywała zabawa, a dla rodziców prawdziwa oszczędność - malowania ścian i wymieniania mebli. 

Pamiętaj! Tam, gdzie są dzieciaki jest igraszka i są psoty. Pomaluj więc świat swojego dziecka. Ekologicznie i magicznie.

Uwaga! Na jednej kolorowance może się nie skończyć.

 

media o nas internet o nas dla architektów i dekoratorów
Newsletter: