1.

Wybierz
wzór

2.

Dostosuj materiał
i rozmiar

3.

Zamów
wybrany produkt

główna › O nas

W Minka.pl Pomożemy Ci odmienić Twoją przestrzeń. Wiemy jak to zrobić, bo jesteśmy producentem ekologicznych dekoracji do wnętrz.

Minka.pl, to sklep, który powstał z pasji. Z pasji do rzeczy pięknych i ekologicznych. To miejsce, które jest dla nas wyjątkowe. Dlaczego? Ponieważ lubimy to, co robimy, oferujemy tylko to, co sami chcielibyśmy kupić, a poza tym chcemy upiększać świat. Po prostu.

W Minka.pl możesz liczyć na najlepszą obsługę oraz na wyjątkowe wzory tapet. To jednak nie wszystko. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo – Twoje i Twoich bliskich. Nasze produkty są przyjazne środowisku, a tusze, jako jedyne na świcie, posiadają niezwykle surowe certyfikaty ekologiczności i normy dopuszczeń. Dlatego, każdy nasz wydruk nie zawiera ani szkodliwych składników, ani metali ciężkich. Mówiąc krótko, kupując u nas wybierasz bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz niebanalne wzornictwo.

Pamiętaj!

Dla swojego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa swoich dzieci nie kupuj tapet, które są drukowane trującymi tuszami solwentowymi.

Tylko tusze lateksowe HP są w pełni bezpieczne dla Ciebie, Twoich bliski i dla środowiska.

Wybieraj modnie i świadomie w Minka.pl

Zapraszamy!media o nas internet o nas dla architektów i dekoratorów
Newsletter: