1.

Wybierz
wzór

2.

Dostosuj materiał
i rozmiar

3.

Zamów
wybrany produkt

główna › Opis produktów

Kilka słów o technologii lateksowej

 

 

Co możesz u nas wybrać?

Korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii oraz najlepszych materiałów, które gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. To dlatego w Minka.pl znajdziesz to, czego szukasz.

 

Tapeta 100% Eko – to w 100% ekologiczny materiał, pochodzący z recyklingu, który posiada skandynawskie certyfikaty ekologiczności oraz spełnia najsurowsze normy dopuszczeń. To dlatego Tapetę 100% Eko można stosować w salach szpitalnych, żłobkach, przedszkolach oraz w każdym domu.

W połączeniu z najnowszą, ekologiczną technologią wydruku HP Latex Tapeta 100% Eko stanowi innowacyjny produkt, który nie zawiera w sobie ŻADNYCH substancji szkodliwych, metali ciężkich czy PCV.

Ponadto, Tapeta Eko nie blokuje „oddychalności ścian”, ma powłokę antygrzybiczną i antybakteryjną, dzięki czemu Ty i Twoi bliscy możecie czuć się całkowicie bezpiecznie.

Dzięki fabrycznemu zawarciu ekologicznego kleju, tapeta ta montowana jest za pomocą wody, więc nie musimy martwić się ani o montaż, ani o dobór kleju. Wystarczy, że namoczymy tapetę, poczekamy kilka minut aż klej się uaktywni i możemy nałożyć ją na ścianę.

Tapeta 100% Eko wybacza błędy! Dzięki temu możemy łatwo wypozycjonować ją na ścianie, nie martwiąc się o to, że zostanie krzywo położona, że się rozciągnie czy zdeformuje.

A jeśli będziemy chcieli zmienić ją na inną? Bajecznie łatwo ściągniemy ją bez uszkodzenia powierzchni ściany – ponownie ją namaczając.

Wybierając Tapetę 100% Eko, wybierasz ekologię, innowacyjność oraz ławość montażu.

 

Tapeta lateksowa – to tapeta lekka, którą montujemy za pomocą kleju. Dzięki amerykańskim standardom wykonania tapeta ta jest najlepszą tapetą papierową na rynku. Papier lateksowy, z którego powstała ta tapeta, posiada gramaturę 212g/m2. Oznacza to, że tapeta lateksowa, będąc relatywnie grubą, nie obciąża ściany i jednocześnie charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością.

Tapeta lateksowa jest tapetą o gładkiej strukturze i satynowym wykończeniu, dlatego świetnie nadaje się do aplikacji na dużych powierzchniach ściennych, ale na ścianach o gładkiej fakturze bez znacznych uszkodzeń. Świetnie sprawdza się również w salonie, pokojach dziennych, sypialniach czy kuchniach (ale z dala od otwartego ognia).

Tapeta ta jest zmywalna wodą, co sprawia, że utrzymanie jej w czystości nie sprawia żadnego problemu. A dzięki zastosowaniu najlepszego, ekologicznego wydruku HP Latex możemy być pewni, że grafika będzie posiadać odpowiednią głębię oraz najwyższą, fotograficzną ostrość i jakość wydruku.

Wybierając tapetę lateksową, wybierasz najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny. Amerykańska technologia sprawia, że otrzymujesz bardzo dobrą jakość w dobrej cenie.

Pamiętaj też, aby podczas montażu dobrać odpowiedni klej do tapet lekkich.

 

Tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym – to tapeta o najwyższej gramaturze materiału, jest ciężka i gruba. Idealnie nadaje się do maskowania sporych nierówności i uszkodzeń ściany. Skutecznie zakrywa wszelkiego rodzaju niedoskonałości i z powodzeniem może być stosowana w pokojach dziennych, salonach, biurach czy sklepach.

Po dodatkowym laminowaniu (nałożeniu warstwy ochronnej) możemy ją zamontować również w kuchni, łazience i miejscach o dużej wilgotności, w których inne tapety nie powinny być stosowane.

Dzięki zastosowaniu ekologicznego wydruku HP Latex wzór na tapecie ma najwyższą jakość i ostrość, wygląda naturalnie i posiada fotograficzną głębię obrazu. Dzięki niemieckiej technologii produkcji, tapetę można łatwo utrzymać w czystość, zmywając zabrudzenia wodą.

Wybierając tapetę winylową na podkładzie flizelinowym, wybierasz produkt premium, który może być stosowany w kuchniach i łazienkach, doskonale maskując niedoskonałości ścian.

Pamiętaj, aby do montażu zakupić klej do tapet ciężkich.

 

Ekologiczna kolorowanka dla Dzieci – to nasz autorski pomysł, który stał się hitem internetu. Dzięki zastosowaniu wyłącznie ekologicznego materiału, montowanego za pomocą wody (jak przy tapecie 100% Eko), ekologicznego wydruku HP Latex i kreatywności naszych grafików, powstała kolorowanka ścienna w rozmiarze XXL dla najmłodszych. Tak! Kolorowanka, którą możesz przykleić na ścianę za pomocą wody, pokolorować, a następnie odkleić bez żadnego problemu i bez żadnej szkody!

Wykorzystując ekologiczne właściwości materiału EKO, który jest antybakteryjny, odporny na pleśń i pozwala „oddychać ścianom” możemy pozwolić naszym Dzieciaczkom na rysowanie po naszej kolorowance i po ścianach bez ich uszkodzenia.

Montaż kolorowanki jest tak prosty, jak można to sobie tylko wyobrazić. A po zamalowaniu całej kolorowanki – kredkami, mazakami czy farbkami, bez problemu możemy ściągnąć kolorowankę bez najmniejszego uszkodzenia ściany.

Wybierając ekologiczną kolorowankę dla Dzieci, wybierasz w pełni bezpieczny dla zdrowia swojego Malucha, ekologiczny i kreatywny produkt.

 

Naklejka standard – to ekonomiczne rozwiązanie dla Tych, którzy cenią sobie swój czas i łatwość montażu. Naklejka standard produkowana jest i drukowana na samoprzylepnej i trwałej folii PCV. Dzięki naszemu ekologicznemu wydrukowi każda naklejka charakteryzuje się fotograficzną jakością oraz żywymi kolorami – bez względu na swój rozmiar. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja ściana, stare meble, szafki, sprzęty AGD czy laptop, mogą wyglądać dokładnie tak, jak chcesz.

Wybierając naklejkę standard, wybierasz ekonomiczne i proste w montażu rozwiązanie. A grafika? Wybierasz dokładnie taką, jaką chcesz i przylejesz ją tam, gdzie Ci się podoba.

 

Naklejka suchościeralna – to po prostu tablica do pisania (tzw. blackboard), którą można przykleić do każdej ściany – zarówno w pokoju Dziecka, jak również tej w sali szkolnej, w biurze lub tam, gdzie potrzebna jest powierzchnia do kreatywnego wyrażania się, rysowania, zapisywania myśli czy ważnych zadań.

Dzięki odpowiedniemu laminatowi, który pokrywa „tablicę ścienną” możemy pisać i rysować do woli. Warto jednak pamiętać, że wielokrotne pisanie i ścieranie możliwe jest tylko wtedy, gdy używamy odpowiednich mazaków do tablic suchościeralnych.

Wybierając naklejkę suchościeralną, którą z łatwością przykleisz do ściany, wybierasz alternatywę dla standardowych i rozkładanych tablic, które zajmują sporo miejsca.

Naklejka suchościeralna doskonale nadaje się do kreatywnego wyrażania myśli, rysowania i zabawy. W domu, pracy, w szkole.

 

Plakat Foto – Jeśli chcesz mieć na ścianie swojego superbohatera, idola, kultowe miejsce lub ulubione zdjęcia, to jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i na prezent dla kogoś Ci bliskiego.

Nasze plakaty drukowane są ekologiczną technologią HP Latex, więc nie musisz się obawiać o jakość i zdrowie – swoje i swoich najbliższych. Papier plakatowy, to papier o gramaturze 205 gr/m2 z wykończeniem półbłysk – po wydruku wygląda jak ogromne zdjęcie. Innymi słowy, jest to papier fotorealistyczny i posiada taką sztywność jak zdjęcie od fotografa.

Wybierając plakat foto w Minka.pl, wybierasz najlepszą jakość wydruku w przystępnej cenie.

 

Każdy nasz produkt jest wykonywany zgodnie z najwyższymi standardami produkcji. Dbamy zarówno ekologię i jakość materiałów, jak i o precyzję wykonania oraz obsługę. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszych prac był dokładnie taki, jakiego Państwo oczekujecie.

 

Grafika drukowana jest w technologii lateksowej, jedynej w 100% przyjaznej człowiekowi i naturze. Kolory są nasycone i żywe, a jakość fotograficzna.media o nas internet o nas dla architektów i dekoratorów
Newsletter: