strona główna › Ekologiczne tapety do wyboru, do koloru. Ergonomicznie, ekonomicznie i bezpiecznie. Wybierz i odmień swoje wnętrze. To łatwe! ( wyświetlona galeria: american style )

Pragniesz poczuć się w swoich czterech ścianach w końcu jak u siebie? A może szukasz nietuzinkowej inspiracji dla nudnych, szarobiałych i smutnych ścian? Odmień swoje ‘m2’! Odmień każdą nudną ścianę! Wybierz niesztampowe tapety minkowe.
Jeśli cenisz sobie komfort, piękno i koloryt, ale również ekologiczne podejście do sztuki użytkowej oraz jakość w najlepszym wydaniu, to jesteś w dobrym miejscu.
Pozwolimy Ci kreować i tworzyć własną przestrzeń. I to wszędzie tam, gdzie jesteś. Pozwól więc sobie na to, aby poczuć się w swoim domu tak, jak chcesz. Dzięki nam to możliwe. Po prostu.
Tapety Minki, to więcej niż dekoracja. Zdecydowanie. I to bez względu na to, czy jest to dom, kuchnia, biuro, szkoła czy garaż. Ściana, to ściana.
Minkowe tapety ścienne, to małe dzieła sztuki, na które możesz sobie pozwolić. Uwierz - stać Cię na to. I wiedz, że są one jedyne w swoim rodzaju.
Jeśli chcesz odmienić jakąkolwiek przestrzeń, ale nie wiesz jak to zrobić wybierz tylko wzór, grafikę, zdjęcie, a my zrobimy całą resztę. Wybierz to, co chcesz mieć na ścianie, na tapecie, a my zrobimy to tak, jak chcesz. A wszystko ekonomicznie i ekologicznie.
Tak, ekologicznie! Nasze tapety są wykonywane w najnowszej technologii lateksowej, co znaczy, że są całkowicie bezpieczne dla Ciebie, Twoich dzieci i bliskich. Mało tego, lateks HP – w przeciwieństwie do tuszy solwentowych – jest także przyjazny środowisku, podlega recyklingowi oraz jest całkowicie wolny od PCV.
Wybieraj mądrze i bezpiecznie, wybierz to, co odmieni Twoje wnętrze.

25 zdjęć w dziale
Newsletter:
Content
media o nas internet o nas dla architektów i dekoratorów